تانک کاغذی

 

تانک کاغذی

 

آقا این تانک بازی هست که کاغذو از وسط تا میکنیم خط میکشیم تانک و سرباز و اینا میکشیم بعد نقطه میزاریم کاغذو تا میکنیم با پشت خودکار میکشیدیم روش بعد نقطه هه به سرباز دشمن میخورد ضربدر میزدیم؛ خب؟ این همونه! (تا حالا توضیح به این سادگی نداده بودم! 😀 )

تاپیک بازی در سایت پرومیکرز

بازی رایانه ای تانک کاغذی، یک بازی ایرانی که یاد آور یکی از بازی های جذاب کودکی ماست؛ بازی که در اون با یک کاغذ و دو خودکار مدت ها سرگرم می شدیم. حالا شما میتونین با بازی تانک کاغذی این بازی رو دوباره تجربه کنید…

افتخارات بازی:
کسب مقام “بازی برتر” در جشنواره بازی ساز خلاق وبسایت پرومیکرز
نقد بازی از زبان مدیریت پرومیکرز:

ایده و روند بازی پیرامون یکی از بازی های دوران بچگی خیلی از ماهاست که حتما این بازی را به یاد دارید !
بازی که در آن می بایست یک صفحه کاغذی را از وسط تا می زدید و به صورت ۲ نفره آن را انجام می دادید. این تا زدن در حقیقت نقش مرزبندی را ایفا می کرد که در یک طرف این مرز شما می بایست وسایل و تجهیزات جنگی خود را چینش می کردید و در طرف دیگر رقیب شما این کار را انجام می داد .
بازی تانک کاغذی یادآور این بازی زیبای دوران بچگی است و با بازی کردن آن حس نوستالژیک خاصی در وجود شما شعله خواهد گرفت. گرافیک و ساختار بصری بازی نیز به خوبی طراحی شده هرچند که گیم پلی می توانست جذاب تر و پویا تر باشد. مثلا اینکه از تجهیزات بیشتری برای جنگ استفاده می شد. به طور کلی چون در مسابقه بازیساز خلاق به دنبال بازی هایی نبودیم که گیم پلی طولانی یا گرافیک خارق العاده داشته باشند و هدف اصلی مواجهه با بازیهای خلاق بود، این بازی را به واسطه ای ایده خوب و پیاده سازی مناسب آن شایسته کسب عنوان برتر مسابقه بازیساز خلاق در سال ۹۲ دانستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

1 + سه =